Beyoğlu Canlı Fasıl eğlencesi için doğru adres Salash Fasıl. İstanbul’un gözde eğlence merkezlerinden biri olan beyoğlu istiklal caddesinde konuklarını ağırlayan Salash Meyhane geleneksel meyhane ve fasıl eğlence kültürünü canlı müzik ile birleştirerek konuklarına eğlence dolu saatler yaşatmaktadır.

Canlı Fasıl eğlencesi popüler eğlence türleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelmektedir. Canlı orkestra ve sanatçılarla icra edilen canlı fasıl eğlencesi oryantal show, canlı performanslar ile birlikte daha da eğlenceli hale gelmektedir. Salash Fasıl yılların tecrübesi ile konuklarını eğlendirmeye devam ediyor.

Mekanımız istiklal caddesi üzerinde olup sigara içilebilen ve sigara içilmeyen bölümleriyle aileniz ve dostlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz elif bir mekandır. Alkollü ve alkolsüz menü seçenekleriyle eğlencenizi sürdürebileceğiniz işletmemizde unutulmaz keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Türk mutfağında usta olan aşçılarımızın ellerinden çıkan enfes meze çeşitleri, ara sıcaklar, ana yemekler ve tatlılarla damak tadınıza da hitap eden Salash Meyhane geleneksel meyhane kültürünü modern anlayışıyla yaşatmaktadır.

Beyoğlu Canlı Fasıl

Beyoğlu istiklal caddesinde sizde hayatın stresinden uzaklaşıp keyifli saatler yaşamak için Salash Fasıl da canlı fasıl keyfinde yerinizi ayırtabilirsiniz. Salash Fasıl dan hemen rezervasyonunuzu yaptırın ve canlı fasıl eğlencesinde konuğumuz olun. Rezervasyon yapmak için hemen tıklayınız.