Beyoğlu fasıl mekanları arasında en çok tercih edilen mekan olma özelliğini elinde tutan Salash Fasıl yılların tecrübesi ile siz değerli konuklarını ağırlamaya devam etmektedir. Salash Fasıl haftanın yedi gecesi modern meyhane eğlencesi ile fasıl eğlencesini birarada yaşatmaya devam ediyor. Sizde bu eğlencede hemen yerinizi ayırtın.

Salash Fasıl beyoğlu istiklal caddesi üzerinde bulunmaktadır. İstanbul’da eğlence merkezi diyebileceğimiz tarihi beyoğlu’nun en işlek ve hareketli caddesinde yer alan salash fasıl uzun yıllardır eğlence sektörüne hizmet etmektedir. Özellikle fasıl ve meyhane alanlarında hizmet veren mekanımız fasıl ve meyhane denince akla gelen mekanların başında gelmektedir.

Salash Fasıl canlı müzik ile her gece konuklarına eğlenceli saatler yaşatmaktadır. Oryantal shov ve canlı performanslarında yer aldığı eğlencelerde her gece farklı bir sanatçı sahne almaktadır.

Türk mutfağında usta olan mutfağımızın ana yemek ve ara sıcaklarda eşsiz lezzetleri ve zengin meze menüsüyle konuklarımızın ağız tadına da hitap ediyoruz. Ayrıca alkollü ve alkolsüz menü seçenekleri ile misafirlerimizi ağırlamaya devam ediyoruz.

Beyoğlu Fasıl Mekanları

Salash Fasıl modern meyhane kültürünü fasıl eğlencesi ile birleştirerek hayaın sıkıntısından, iş yoğunluğundan ve yorgunluğunuzdan kurtularak eğlenceli saatler geçirmeniz için her gece farklı programlarla konuklarını ağırlamaya devam etmektedir. Sizde bu eğlencede yerinizi ayırmak için hemen rezervasyon yaptırın.