Beyoğlu Fasıl mekanları arasında tecrübesi ve nezih ortamı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Salash Fasıl eğlence sektöründe modern fasıl kültürünü yaşatmaya devam ediyor. Beyoğlunda bulunan istiklal caddesinde ki işletmesi ile konuklarını yıllardır ağırlamaya devam eden Salash Fasıl bugün meyhane ve fasıl denince akla gelen mekanların başında yer almaktadır.

Beyoğlu Fasıl gecelerinde meyhane tadında bir eğlence için sizde salash fasıl farkını yaşamak için yerinizi ayırtın. Salash fasıl meyhane başarılı ve popüler sanatçıları, geniş repertuara sahip orkestrası ile canlı fasıl eğlencesi ile siz değerli misafirlerine neşe dolu anlar yaşatmaya devam ediyor.

Haftanın yedi gecesi farklı programları ile hizmet vermekte olan işletmemiz Türk mutfağından seçme lezzetleri ve eşsiz mezeleri ile eğlencenizi daha lezzetli hale getiriyor. Salash Fasıl aileniz ve dostlarınızla nezih bir ortamda eğlenebileceğiniz iş hayatının yorğunluğunu üzerinizden atabileceğiniz meyhane tadında bir ortam sunuyor.

Gerek özel günlerde gerek haftasonu gerekse diğer günlerde her gece sabahın ilk ışıklarına kadar meyhane ortamında fasıl ziyafeti çekebileceğiniz Salash Fasıl sigara içilebilir ve sigara içilmeyen bölümleriyle misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.

Beyoğlu Fasıl

Beyoğlunun merkezinde istiklal caddesinde bulunan Salash Fasıl haftanın yedi günü geleneksel fasıl eğlencesini modern meyhane kültürü ile birleştirerek eğlence dolu saatler geçirmenizi sağlayacak. Sizde hemen yerinizi ayırtmak için rezervasyonunuzu şimdiden yaptırın.