Canlı Fasıl mekanı olan Salash Fasıl beyoğlu istiklal caddesinde fasıl severlere hizmet etmektedir. Günümüz eğlence kültüründe en çok tercih edilen fasıl eğlencesini doyasıya yaşayabileceğiniz mekanımızda canlı fasıl ve meyhane eğlencesi bir arada yaşanmaktadır.

Canlı fasıl Türk halkının en çok tercih ettiği enlence türlerinin başında gelmektedir. Rekabetin çok olduğu alternatif mekanlarında bir hayli fazla olduğu bu sektör de yer edinmiş sayılı işletmelerden biri olan Salash Fasıl haftanın yedi günü kapılarını eğlenceye açmaya devam etmektedir.

Yılların tecrübeli işletmeciliğiyle konuklarını ağırlayan fasıl mekanımız gerek başarılı sanatçıları gerekse başarılı orkestrası ile misafirlerini eğlendirmeye devam etmektedir. Modern meyhane anlayışıyla konuklarını ağırlayan mekanımız fasıl eğlence türüyle de eğlenceyi ikiye katlamaya devam ediyor.

Türk mutfağında usta aşçılarının ellerinden hazırlanmış balık, et, tavuk gibi ana yemeklerin yanında ara sıcaklar ve zengin mezeleriyle damak tadınıza da hitap eden mekanımız eğlencenizi lezzetleriyle taçlandırıyor.

Canlı Fasıl mekanı

Beyoğlu istiklal caddesinde bulunan fasıl mekanı Salash Fasıl haftanın yedi gecesi eğlenceye devam etmektedir. Sigara içilebilir ve sigara içilmeyen alanlarıyla, alkollü ve alkolsüz menü seçenekleriyle aileniz ve dostlarınızla nezih bir eğlence yaşamak için sizde hemen salash fasıl da yerinizi ayırtın. Rezervasyon için tıklayınz.