Canlı Fasıl Mekanları eğlence sektöründe en çok tercih edilen ve aranan mekanların başında gelmektedir. Fasıl eğlencesi toplumumuz tarafından en çok tercih edilen eğlence çeşitlerinin başında gelmektedir. Bu alanda uzun yıllardır hizmet veren Salash Fasıl istiklal caddesinde konuklarını ağırlamaya devam etmektedir.

Salash Fasıl canlı fasıl eğlencesini meyhane eğlencesi ile birleştirerek eşsiz eğlence dolu saatler geçirmenizi sağlamaktadır. Geleneksel meyhane eğlencesini modern meyhane kültürüne çeviren mekanımız canlı fasıl ile eğlenceli saatler yaşatmaya devam etmektedir.

Tecrübeli ekibi ve çalışanlarıyla siz değerli konuklarına hizmet eden Salash Fasıl sigara içilebilir ve sigara içilmeyen bölümleriyle tüm misafirlerini ağırlamaktadır. Türk mutfağından seçkin lezzetleri ve zengin meze çeşitleriyle de konuklarının damak tadına da hitap eden mekanımız ailenizle ve dostlarınızla vakit geçirebileceğiniz nezih ortamında sizleri karşılamaktan onur duyacaktır.

İstiklal caddesi üzerinde bulunan mekanımız haftanın yedi gecesi kapılarını eğlenceye açmaktadır. Fasıl denince akla gelen isimlerin başında gelen Salash Fasıl her gece farklı program ve sanatçıları ile eğlenceye ara vermeden devam etmektedir.

Canlı Fasıl Mekanları

Canlı Fasıl Mekanları arasında kendine seçkin bir yer edinmiş olan Salash Fasıl bugün beyoğlu eğlence sektörünün öncü eğlence mekanlarından biri haline gelmiştir. Uzun yıllardır eğlence sektörüne hizmet veren kuruluşumuz siz değerli konuklarını ağırlamaya devam etmektedir. Sizde canlı fasıl eğlencesini meyhane tadında yaşamak için hemen rezervasyon yaptırın.