Canlı fasıl eğlencesi istiklal caddesinde bulunan mekanımızda her gece aralıksız devam etmektedir. Gelenekselleşmiş olan fasıl eğlencesi salash fasıl da yaşamaya devam ediyor. Fasıl eğlencesi meyhane eğlencesiyle harmanlanarak canlı müzik eşliğinde haftanın yedi günü siz değerli konuklarımız için icra edilmektedir.

Salash Fasıl yıllardır beyoğlu istiklal caddesinde misafirlerini ağırlamanın verdiği tecrübeyle eğlence sektöründe bilinen mekanlardan birisi haline gelmiştir.

Başarılı sanatçıları ve orkestrası ile birlikte fasıl ve meyhane eğlence kültürünü misafirlerine birarada sunan Salash Fasıl zengin Türk mutfağından seçme lezzetler ve zengin çeşitli mezeleriyle konuklarının damak ttadlarına da hitap etmektedir.

Taksim Canlı Fasıl

Eğlence mekanlarının başında gelen taksim de istiklal caddesi üzerinde bulunan Salash Fasıl canlı müik ve fasıl severleri konuk etmeye devam ediyor. Sigara içilebilir ve sigara içilmeyen alanlarıyla, alkollü ve alkolsüz menü seçenekleriyle deneyimli kadrosu ve tecrübesiyle nezih bir ortamda ailnizle veya dostlarınızla eğlenebileceğiniz mekanlardan birisidir Salash Fasıl. Sizde Fasıl ziyafetini meyhane kültürü ile birarada yaşamak için hemen rezervasyon yaptırın.