Fasıl mekanları denince akla gelen isimlerin başında Salash Fasıl gelmektedir. Beyoğlu istiklal caddesinde yıllardır misafirlerini ağırlamaya devam eden Salash Fasıl bu alanda önde gelen mekanların başında gelmektedir. Gerek tecrübesi gerekse bilinirliği açısından  Salash Fasıl istiklal caddesi nin gözde eğlence merkezleri arasına girmiştir.

Fasıl Mekanları

Fasıl Mekanları eğlence sektöründe en çok aranan ve tercih edilen mekanların başında gelmektedir. Fasıl eğlencesi halkımız tarafından en çok rağbet gören eğlence türlerinden bir tanesidir. Fasıl ile meyhane eğlence kültürünü birleştiren Salash Fasıl konuklarına hem meyhane hem de fasıl eğlencesini yaşatarak eğlenceli saatler geçirmelerini sağlamaktadır.

Canlı müzik ile fasıl eğlencesini meyhane kültürü ile yaşamak için sizde Salash Fasıl da yerinizi ayırtın. Başarılı sanatçıların geniş repertuara sahip orkestra ile birlikte sizleri eğlencenin doruklarına ulaştıracakları müzik ziyafeti her gece istiklal caddesinde sabahın ilk ışıklarına kadar devam etmektedir.

Türk mutfağından seçme lezzetler ve enfes menüler eşliğinde alkollü veya alkolsüz menü seçenekleriyle Salash Fasıl her türlü damak tadına da hitap etmektedir.