Fasıl Meyhane eğlence kültürü eğlence sektöründe en fazla tercih edilenlerin başında gelmektedir. Yıllardır konuklarımıza fasıl meyhane eğlencesi sunduğumuz Salash Fasıl da canlı müzik eşliğinde unutulmaz saatler geçirmenizi hedeflemekteyiz. Ailenizle veya dostlarınızla sigara içilebilen ve içilmeyen alanlarımızda alkollü veya alkolsüz menü seçeneklerimizle hizmet vermekteyiz.

Fasıl Meyhane

Fasıl Meyhane kültürü yüzyıllardır insanımızın tercih ettiği bir eğlence türüdür. Salash Fasıl olarak canlı müzik eşliğinde popüler sanatçılarımız ve başarılı ortestramız ile birlikte siz değerli konuklarımıza fasıl ziyafeti çekmeye devam ediyoruz.

Türk mutfağının seçme ana yemekleri ve lezzetli mezeleriyle damak tadına da hitap eden Salash Fasıl da eğlenceli saatler geçirmek için hemen yerinizi ayırtın. Salash Fasıl beyoğlu semtinin merkezi olan istiklal caddesinde siz değerli konuklarına her akşam kapılarını açmaktadır.

Sizde unutulmaz bir eğlence için hemen Salash Fasıl da rezervasyonunuzu yaptırın. Fasıl meyhane ve canlı müzik keyfini eşsiz lezzetler ve alkollü – alkolsüz menü seçenekleriyle yaşamak için hemen rezervasyon yaptırmak için tıklayınız.