İstiklal Fasıl Mekanları arasında yer alan ve yılların tecrübesi ile konuklarını ağırlamaya devam eden Salash Fasıl beyoğlu istiklal caddesinde modern meyhane anlayışı ile konuklarına meyhane ve fasıl eğlence kültürünü bir arada yaşatmaya devam etmektedir. Modern meyhane ve fasıl anlayışı her gece canlı müzik eşiliğinde farklı sanatçı ve programlarla devam etmektedir.

Fasıl eğlence kültürü en çok benimsenmiş olan eğlencelerin başında yer almaktadır. Bu eğlenceyi meyhane ortamında canlı müzik eşliğinde yaşamak isteyen değerli misafirlerimiz Salash Fasıl eşliğinde unutulmaz eğlence dolu saatler geçirmektedir. Yıllardır istiklal caddesinde konuklarını ağırlayan işletmemiz bugün fasıl ve meyhane denince akla gelen ilk mekanlar arasında yer almaktadır. Tecrübeli personelimizden oluşan işletmemiz de sigara içilebilen ve sigara içilmeyen alanlar bulunmaktadır. Ailenizle veya dostlarınızla nezih bir ortamda eğlenmek için sizde salash fasıl farkını tercih edebilirsiniz. Alkollü ve alkolsüz menü seçeneklerinin sunulduğu işletmemiz de Türk mutfağında usta şeflerin hazırladıkları ana yemekleri, ara sıcakları ve enfes mezeleriyle salash fasıl eğlencenizi damak tadınıza uygun hale getirmektedir.

Her gece farklı programlarla misafirlerini karşılayan işletmemizde birbirinde popüler sanatçılara deneyimli orkestramız eşlik etmektedir. Canlı müzik performansları ve oryantal show larında yer aldığı programlarımız la eğlence dolu anlar geçirebilirsiniz.

 İstiklal Fasıl Mekanları

Salash Fasıl Meyhane modern meyhane kültürünü istiklal caddesinde yaşatmaya devam etmektedir. Sizde salash fasıl eğlence gecelerinde yerinizi alın. Beyoğlu istiklal caddesinde bulunan mekanımız aileniz ve dostlarınızla eğlenebileceğiniz nezih bir mekandır. Rezervasyon yaptırmak için tıklayınız.

 

İstiklal Fasıl Mekanları