Meyhane Fasıl kültürünü yaşatmaya devam ediyoruz. Tarihi meyhane kültürü ve fasıl eğlencesi istiklal caddesinde Salash Fasıl da yaşatılmaya devam ediyor. Sizde bu eğlenceyi yaşamak için hemen yerinizi ayırtın.

Geleneksel meyhane eğlence kültürü yüzyıllardır en sevilen eğlence kültürlerinin başında gelmektedir. Ve fasıl eğlencesi toplumumuzun en sevdiği eğlence tarzlarından başka bir tanesi. İki kültürü birarada yaşamaya ne dersiniz.

Salash Fasıl her gece meyhane ve fasıl eğlencesini birarada yaşatmaya devam ediyor. Canlı müzik eşliğinde başarılı orkestrası eşliğinde neşe dolu bir eğlence için sizde Salash Fasıl da yerinizi alın ve unutamayacağınız bir eğlenceyle tanışın.

Türk mutfağından seçme lezeetler ve zengin mezeleriyle Salash Fasıl alkollü ve alkolsüz menü seçenekleriyle, sigara içilebilen ve sigara içilmeyen alanlarıyla konuklarına her türlü eğlence için fırsat sunan mekanımız haftanın yedi gecesi kapılarını eğlenceye açmaktadır.

Her gece farklı sanatçılar ve programlarla konuklarını ağırlayan tecrübeli işletmemiz sizlere uzun süre unutamayacağınız bir eğlence sunmak için çalışmaktadır.

Meyhane Fasıl

Meyhane Fasıl kültürünü beyoğlu istiklal caddesinde yaşamak için sizde hemen yerinizi ayıttırın. Salash Fasıl yıllardır istiklal caddesinde konuklarına hizmet sunmaktadır. Modern meyhane eğlencesini Salash Fasıl farkıyla yaşamak için hemen yerinizi ayırtın.