Taksim Canlı Fasıl mekanları ile istanbul da eğlence sektörünün en önemli lokomotifi durumundadır. İnsanlar hayatın karmaşasından, iş hayatının stresinden kurulup eğlenceli saatler geçirmek için en çok taksimi tercih ediyorlar. Hal böyle olunca taksim de mekanların sayısı da bir hayli artmaya başlıyor.

Eğlence sektörünün en çok tercih edilen türleri arasında ise meyhane ve fasıl eğlencesi gelmektedir. Toplumumuzun yüzyıllardır en fazla rağbet gösterdiği bu iki eğlence türünü bir arada sunan işletmemiz bugün taksim istiklal caddesinde  konuklarını meyhane kültüründe fasıl eğlencesi ile ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Salash Fasıl haftanın yedi gecesi kapılarını eğlenceye açmaktadır. Meyhane, fasıl ve canlı müzik ile konuklarına eğlence dolu saatler yaşatan mekanımız da sigara içilebilir ve sigara içilmeyen alanları ile her türlü eğlenceye fırsat sunmaktadır.

Ayrıca alkollü ve alkolsüz menü seçenekleri ile de konuklarına iki türlü eğlence için olanak sağlamaktadır. Limitli ve limitsiz menüleri eşsiz mezeleri ve ana yemekleriyle salash fasıl damaklarınızda da unutulmaz tatlar bırakacak.

Taksim Canlı Fasıl

Eğlence sektörünün kalbi olan taksim istiklal caddesinde uzun yıllardır konuklarını ağırlamanın tecrübesiyle ve konuklarında bıraktığı memnuniyet hissiyle bugün tercih edilen mekanların başında gelen Salash Fasıl meyhane ve fasıl kültürlerini birarada yaşatmaya devam etmektedir.

Sizde bu eğlencede yerinizi almak için hemen rezervasyon yaptırın.