Taksim Fasıl Mekanı olan Salash Fasıl geleneksel eğlence severleri bir araya getiren modern meyhane kültürüyle fasıl ın birleştiği eşsiz eğlenceli anlar için her gece kapılarını açmaya devam ediyor. Toplumumuzun geçmişten gelen eğlence alışkanlıklarını sürdüren mekanımız Salash Fasıl tarihi eğlence Fasıl ile konuklarını eğlenceli saatlere davet ediyor.

Fasıl mekanları denince istiklal caddesinde bulunan mekanımız Fasıl severlerin aklına gelmektedir. Klasik fasıl anlayışını modernize ederek sunan tecrübeli işletmemiz Canlı Fasıl eşliğinde muhteşem meyhane ortamında bir eğlence sunmaya devam ediyor.

Meyhane eğlencesi toplumumuzda uzun yıllardır bilinen ve en çok rağbet gören eğlence türlerinin başında gelmektedir. Günümüzde de bu kültürü yaşatmaya devam eden ve bir o kadar da ha tercih edilen Fasıl eğlencesi ile birleştiren Salash Fasıl her gece yeni konuklarına modern ve nostalji dolu anlar yaşatmaktadır.

Beyoğlunun merkezi istiklal caddesinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin devam ettiği Salash Meyhane mizde başarılı sanatçılar ve onlara eşlik eden orkestramız ile sigara içilebilir ve sigara içilmeyen alanlarımızla alkollü ve alkolsüz menü seçenekleriyle dilediğiniz gibi eğlenebileceğiniz bir fasıl mekanı.

Taksim Fasıl Mekanı

Taksim de eğlence kültürünün göbeği olan istiklal caddesinde fasıl, meyhane, canlı müzik bir arada eğlenmek isteyen değerli konuklarımızı ağırlamaktan mutluluk duymaktayız. Türk mutfağının seçkin lezzeetleri ve zengin mezeleriyle damak tadınıza da hitap edecğine inandığımız Salash Fasıl da sizde hemen yerinizi ayrtın.