Taksim Fasıl Mekanları arasında gerek tecrübesi gerekse işletme kalitesiyle Salash Fasıl akla gelmektedir. Yıllardır istiklal caddesinde değerli konuklarını ağırlamaya devam eden mekanımız taksim in en gözde fasıl mekanları arasında gelmektedir. Fasıl eğlencesini meyhane eğlencesiyle birleştiren işletmemiz canlı müzik eşliğinde her gece konuklarını ağırlamaya devam etmektedir.

Fasıl eğlence kültürü ile meyhane eğlence kültürünü birarada yaşatan Salash Fasıl istiklal caddesi nde bilinen fasıl mekanlarınn başında yer almaktadır. Farklı programlarıyla haftanın yedi gecesi hizmet veren mekanımız eğlenceli saatler geçirmek için sizleri beklemektedir. Başarılı solistleri ve geniş repertuara ship orkestrası ile fasıl eğlencesini canlı müzik eşliğinde yaşatan mekanımız canlı performans ve oryantal shov ile de renkli aktiviteler yapmaktadır.

Türk mutfağından seşme lezzetlerden oluşan menümüz et, tavuk ve balık gibi ana yemekleri yanında ara sıcakları ve zengin meze menüsüyle eğlencenize ziyafet katmaya da devam ediyor. Sigara içilebilen ve sigara içilmeyen alanlarıyla hizmet veren mekanımızda alkollü ve alkolsüz menü seçenekleriyle de seçenekler sunmaktadır.

Taksim Fasıl Mekanları

Takısim fasıl mekanları arasında kendine yer edinmeyi başaran nezih mekanımızda aileniz ve dostlarınızla hayatın yorgunluğunu atıp keyifli saatler geçirebilirsiniz. Modern meyhane eğlencesi ile fasıl eğlencesinin birarada yaşandığı salash fasıl da sizde hemen yerinizi ayırtmak için hemen rezervasyon yapın.