İstanbul beyoğlunda, istiklal caddesinde yer alan Salash Fasıl, sunduğu keyifli atmosferini,   meyhane anlayışıyla birleştirerek unutulmaz bir eğlence deneyimini siz değerli misafirlerine sunuyor.

İstanbul’un önde gelen aşçılarının bulunduğu mutfağından çıkan menüde, Türk ve Yunan mutfağının mezeleri mekana ait bir tarz ile hayat bularak cezbedici ve farklı lezzetler sunuluyor. Her daim taze ve farklı olan mezeler dönemin zevklerine göre yenileniyor. Salash Fasıl mezelerinde kullanılan yerel ürünler, modern çağının en son teknikleri ile pişirilerek siz değerli misafirlerine servis ediliyor. Sadece meze ile sınırlı kalmayan menüsünde meyhane usulü ara sıcaklar, et ve balık da aynı kalite ve lezzette servis ediliyor.

Taksim Fasıl

Beyoğlu’nın tüm enerjisini hissettiren ortamı, muhteşem canlı müzik performansı ile birleşerek unutulmaz bir geceyi siz meyhane müdavimlerinin beğenisine sunan Salash Fasıl kısa zamanda sezonun gözdesi oldu! Kurucusu Gökhan Bayraktar’ın tasarımıyla hayat bulan Salash Fasıl da, pastel tonlar ve tarihi İstanbul semtlerinin eski mahallelerinin doğal havası verilmiş ve ağırlıklı olarak ahşap kullanımı dikkat çekmektedir. Bir Kış Bahçesi de bulunan Meyhane aynı zamanda şık bir ambiyansla yaratılan kentli yaşam tarzını tarihi İstanbul Mahallelerinin sıcak havasıyla birleştiriyor.