İstanbul’un eğlence merkezlerinden Beyoğlu’nda bulunan istiklal caddesinde misafirlerine hizmet vermekte olan Salash Fasıl geleneksel meyhane kültürünü yaşatmaya devam ediyor. Geleneksel meyhane kültürünü Fasıl eğlencesi ile birleştiren Salash Fasıl haftanın yedi günü eğlenceye devam ediyor.

Taksim Meyhane

Taksim Meyhane denince akla gelen mekanların başındaki isim olan Salash Fasıl tecrübeli ve başarılı kadrosuyla misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Haftanın yedi günü kapılarını eğlenceye açan Salash Fasıl geleneksel meyhane kültürünü yaşatmaya devam ediyor.

Meyhane kültürünü fasıl ve canlı müzik ile birleştiren işletmemiz farklı tadları bir araya getirerek mükemmel bir eğlence ortaya çıkartıyor. Canlı müzik  ile fasıl ve meyhane keyfini doyasıya yaşayacağınız Salash Fasıl başarılı sanatçıları ve orkestrası ile sınırsız eğlenceye davet ediyor.

Türk mutfağından seçme lezzetleri ve enfes mezeleriyle de damak tadınıza hitap eden Salash Meyhane alkollü ve alkolsüz menüleri ile herkese uygun eğlence seçenekleri sunuyor.